Slevy pro profesní skupiny

Získejte slevu na váš nákup

Pro naše vybrané profesní skupiny máme slevový systém. Prvním krokem je registrace na e-shopu. Profesní slevy platí na veškerý sortiment.

SlevaUrčeno pro
10%Aktivní vojenské zálohy
Armáda ČR
Bezpečnostní agentury
Celní správa
Dobrovolní hasiči
Hasičský záchranný sbor
Městská policie
Policie ČR
Váleční veteráni
Vězeňská služba
Zdravotnická zařízení
5%Airsoftové kluby
Dětské spolky (Junák, Skaut...)
Kluby vojenské historie (KVH)
Paintball kluby
Provozovatel webových stránek s vojenskou tématikou
Myslivecké kluby
Rybářské kluby
Sdružení LEX (legislativa zbraní)
Střelecké kluby

Zaregistrovat

Sleva je počítána z původní ceny před slevou. Pokud je zboží již se slevou ale profesní slevu máte vyšší, použitá sleva bude dle profesní skupiny. Pokud je sleva na zboží vyšší než je profesní sleva, použitá sleva bude ta, která je u zboží. Stejně tak, pokud máte nastavenou Věrnostní slevu. Výsledná nákupní cena tak bude ta nejmenší možná.

Postup získání slevy 10%

1. Zaregistrujte se.
2. Zašlete nám kopii přední strany průkazu, stvrzujícího vaši příslušnost k dané organizaci. Na průkazu musí být zřetelné vaše jméno, ostatní údaje můžete začernit či rozmazat. Tuto kopii nám můžete zaslat nascanovanou emailem na adresu info@netnakup.cz.
3. Po zkontrolování naším pracovníkem bude k vašemu účtu přidělena trvale platná sleva a budou se vám zobrazovat nové, nižší ceny.

Postup získání slevy 5%

1. Zaregistrujte se.
2. Zašlete nám volnou formou psané čestné prohlášení o příslušnosti ke konkrétnímu klubu. Tuto kopii nám můžete zaslat nascanovanou emailem na adresu info@netnakup.cz.
3. Umístěte na internetové stránky vašeho klubu odkaz na Armik.cz. Textový, grafický nebo článek. Umístěním tohoto odkazu mají příslušnou slevu všichni členové dané skupiny. Ke konkrétním uživatelským účtům na Armik.cz je však nutné podat žádosti jednotlivě.
4. Po zkontrolování naším pracovníkem bude k vašemu účtu přidělena trvale platná sleva a budou se Vám zobrazovat nové, nižší ceny.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace