Houpací síť Amazonas Moskito-Traveller

Houpací síť Amazonas Moskito-Traveller
 • Houpací síť Amazonas Moskito-Traveller
 • Značka: Amazonas
 • Kód zboží: 020650
 • Dostupnost: 2 ks skladem
 • Cena:
  986 Kč
  (814,88 Kč bez DPH 21%)
  K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Houpací síť pro turisty a trampy kombinovaná s našitou moskytiérou na zipové uzavírání je určena pro jednu osobu. Vyznačuje se zvětšenou lehací plochou. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům Vám nebude překážet v batůžku nebo ji můžete nosit ve větší kapse. Jedné osobě poskytuje dostatek pohodlí pro nocování pod širým nebem. Je vyrobena z prodyšného nylonu a je odolná povětrnostním podmínkám. Pokud nebudete moskytiéru v některých případech využívat, obraťte síť jednoduše naruby. Síť je balena ve váčku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. Síť je dodávána v bavlněném vaku.

Při instalaci hamaky je důležité najít si dva stromy, přiměřeného průměru (od 10 cm výše), vzdálené od sebe cca 8 – 10 kroků. Závěsné šňůry uvázat zhruba ve výši ramen, dotáhnout pomocí jednoduchých uzlů (viz. návod od výrobce). Celkové připravení hamaky vč. zavěšení je otázkou cca 4-10 min.

Dodávána v pytlíku spolu se dvěma vzpěrami pro vypnutí moskytiéry. Bez úvazových lan, lze dokopit samostatně. Pro připevnění lze použít např. závěsný prvek Amazonas T-Strap.

Rozpětí: cca 320 cm

Parametry
Rozměry (cm)220 x 140
Nosnost (kg)150
Hmotnost (kg)0.6
Materiál100% polyamid (nylon)

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz