Houpací síť Amazonas Moskito-Traveller Pro

Houpací síť Amazonas Moskito-Traveller Pro
 • Značka: Amazonas
 • Kód zboží: 020660
 • Dostupnost: 14 - 28 dnů od vytvoření objednávky
 • Cena:
  1 372 Kč 1 262 Kč (8% sleva)
  sleva platí ještě
  (1042,98 Kč bez DPH 21%)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 35 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.

Poštovné zdarma! Doručení do Balíkovny zdarma při nákupu nad 500 Kč!

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma (seznam možných dárků - reflexní páska, rouška, balení náplastí...).

Moskito-Traveller PRO je jediná outdoorová houpací síť na trhu, která kombinuje výhodu mechanické ochrany proti hmyzu(moskytiéra) s chemickou bariérou (impregnace Tanatex). Tkanina lehací plochy i samotná moskytiéra jsou impregnovány přípravkem Tanatex. Impregnace dlouhodobě odpuzuje hmyz, jako jsou například komáři, moskyti, klíšťata, mravenci, roztoči. Látka Tanatex je naproti tomu nedráždivá a zdravotně nezávadná pro člověka, nezapáchá odolává vyšším teplotám a odolá až 50 pracím cyklům. Boční vstup je uzavírán na zip. Vyznačuje se zvětšenou lehací plochou, je určena pro jednu osobu. Díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům Vám nebude překážet v batůžku nebo ji můžete nosit ve větší kapse. Jedné osobě poskytuje dostatek pohodlí pro nocování pod širým nebem. Je vyrobena z prodyšného nylonu a je odolná povětrnostním podmínkám. Pokud nebudete moskytiéru v některých případech využívat, obraťte síť jednoduše naruby. Síť je balena ve váčku ze stejného materiálu a ve stejné barvě jako síť. Minimální vzdálenost dvou bodů pro zavěšení je 320 cm. Síť je dodávána v bavlněném vaku. Rozměr balení 25x9 cm.

Plocha k ležení: 220 x 140 cm

Parametry
Rozměry (cm)220 x 140
Nosnost (kg)150
Rozpětí (m)3.5
Hmotnost (kg)0.6
Materiál100% polyester

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz